Ulubione buty Kim Kardashian

O tym, że gwiazdy uwielbiają buty projektowane przez Christiana Louboutina wiemy już od dawna. Jednak to, co bardziej “tajemnicze” to fakt, że z nadejściem każdego sezonu w kolekcjach Louboutina pojawia się kilka najbardziej pożądanych przez kobiety modeli. To właśnie te szpilki (celowo nie użyliśmy słowa “buty” – to szpilki są zawsze hitem!) znikają z półek w rekordowym tempie. I niestety to o tych modelach “zwykłe śmiertelniczki” mogą tylko pomarzyć.

Tej wiosny najbardziej pożądany projekt znanego szewca to Miss Forune – botko-sandałki na obcasie z uroczym wiązaniem, które kosztują 1195 dolarów. Jednak ta, co by nie mówić zaporowa dla wielu cena (cóż, zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego pułapu

cenowego) i tak nie gra większej roli. Mis Fortune dawno zostały już wyprzedane…

Kim Kardashian to jedna z tych celebrytek, które wszystko mają wcześniej niż inni (zapewne część jej garderoby stanowią prezenty od projektantów). Nie dziwi więc fakt, że Kim od kilku tygodni dumnie pokazuje się w beżowym obiekcie pożądania od Louboutina!

Szpilki Miss Fortune jednogłośnie uznaliśmy w redakcji za baardzo M(I)ODNE. Jeśli podzielacie naszą opinię i podobnie jak my nie należycie do grona amerykańskich celebrytek, mamy dla Was modną alternatywę. Butki w podobnym stylu można znaleźć w

wiosenno-letnich kolekcjach wielu sieciówek!

Skórzane sandałki na obcasie, Nine West, 160 dolarów;  sandałki na niskim obcasie, River Island, 49,99 funtów; sandałki z wiązaniem na niskim obcasie, Aldo, 90 dolarów, sandalki na koturnie, 45 funtów, Asos.


You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Ulubione buty Kim Kardashian”

  1. Mr WordPress mówi:

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Leave a Reply