Koronkowe body w buduarowym stylu

Pastele zdominowały kolekcje na sezon wiosna/lato 2010. Modne jest wszystko w delikatnych, nienasyconych odcieniach różu, beżu, szarości i zielonego: od butów, przez płaszcze (jak w hitowej kolekcji Burberry Prorsum), sukienki, a na nakryciach głowy kończąc. Jednak pastelowe ubrania najlepiej “czują się” w buduarowej oprawie. I właśnie to ultrakobiece wcielenie jest najmodniejsze tej wiosny.

Jeśli nie masz nic przeciwko podkreślaniu swojej kobiecości noś bladoróżowe, koronkowe body w połączeniu z czarnym, satynowym stanikiem  – tak, tak, w tym sezonie nie boimy się eksponować bielizny. Body możesz łączyć ze spódnicami bombkami i tymi o trapezowej linii – pamiętaj jednak, że jeden buduarowy element wystarczy, reszta niech będzie utrzymana w bardziej casualowym stylu. Świetnie sprawdzi się też skórzana ramoneska, która stała się niezwykle popularna zeszłej wiosny. W tym sezonie nie odkładaj jej do szafy, ale podkręć trendowym elementem czyli właśnie koronkowym body!

Od lewej: beżowe koronkowe body z długim rękawem, Topshop,  25 funtów; czarne body, Lipsy London, 28 funtów;  bladoróżowe body na ramiączkach, Asos, 18 funtów.
Na pierwszym kolażu: body Bebaroque Tattoo Print, Asos.com, 100 funtów; body Bebaroque zdobione koralikami, Asos.com, 330 funtów.


You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply